محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

تمامی فعالیت ها

بروزرسانی خودکار این جریان   

 1. دیروز
 2. هفته گذشته
 3. در اوایل
 4. تغییر ترتیب در بخش تخفیف محصول

  با سلام متن آن را از فایل زبان فارسی اون صفحه می توانید تغییر دهید، مسیر فایلش در نسخه 2.0 تا 2.1 "catalog/language/persian/product/product.php" است و در نسخه 2.2 به بعد در فایل "catalog/language/fa-ir/product/product.php"
 5. بسیار ممنون و مچکر از راهنمایی مفید و کاربردیتون بله جواب داد اوکی شد . اگه زحمت نباشه یک سوال دیگه هم دارم اون قسمت (( یا بیشتر )) میخوام بشه (( عدد یا بیشتر )) از کدوم قسمت میشه تغییر داد ؟
 6. تغییر ترتیب در بخش تخفیف محصول

  با سلام قبلا به این سوال پاسخ داده شده بود، اما فکر کنم مشکلی پیش آمده و حذف شده بود. بخش تخفیف، معروف است به تخفیف تعدادی، یعنی شما در این بخش به ازای اینکه محصول در تعداد بیشتری خریده شود تخفیف می دهید. ترتیب برای این بخش بر اساس 3 فیلد اهمیت، قیمت و تعداد مشخص می شود که به صورت صعودی می باشند. و این هم نتیجه اش در فروشگاه : برای اینکه ترتیب فقط بر اساس قیمت باشد و به صورت صعودی باشد، کافیه در فایل "catalog/model/catalog/product.php" کد زیر را پیدا کنید : $query = $this->db->query("SELECT * FROM " . DB_PREFIX . "product_discount WHERE product_id = '" . (int)$product_id . "' AND customer_group_id = '" . (int)$this->config->get('config_customer_group_id') . "' AND quantity > 1 AND ((date_start = '0000-00-00' OR date_start < NOW()) AND (date_end = '0000-00-00' OR date_end > NOW())) ORDER BY quantity ASC, priority ASC, price ASC"); و با این کد جایگزین کنید : $query = $this->db->query("SELECT * FROM " . DB_PREFIX . "product_discount WHERE product_id = '" . (int)$product_id . "' AND customer_group_id = '" . (int)$this->config->get('config_customer_group_id') . "' AND quantity > 1 AND ((date_start = '0000-00-00' OR date_start < NOW()) AND (date_end = '0000-00-00' OR date_end > NOW())) ORDER BY price ASC"); نتیجه به این صورت می شود :
 7. قبلا یک بار این درخواست رو ایجاد کردم تو گوگل سرچ میزنی هست ولی در انجمن نیست . دلیلش شاید برخی مشکلاتی فنی بود که در انجمن پیش آمده بود و اما مشکل اصلی : در قسمت تخفیف محصول اهمیت و ترتیب کار نمیکنه . ینی من میخوام قیمت ها از کم به زیاد نمایش داده بشه ولی هر چقدر اولویت هارو (( اهمیت یا ترتیب )) تغییر میدم در هنگام نمایش فروشگاه تغییری حاصل نمیشه و قیمت ها از زیاد به کم نمایش داده میشه . این نکته واقعا برام اهمیت بالایی داره . ممنون میشم کمک کنید قبلا از مدیر محترم تشکر میکنم
 8. باز نشدن فروشگاه

  با سلام مشکل سایت شما بدلیل دستکاری شدن فایل .htaccess بود، اضافه شدن یک سری دستور در این فایل باعث شده بود که سایت شما بی دلیل ریدایرکت شود. همواره باید توجه داشته باشید که قبل از هرگونه تغییری در فروشگاه از فایل های آن بکاپ بگیرید تا در صورتی که مشکلی پیش آمد بتوانید آن را رفع نمایید.
 9. باز نشدن فروشگاه

  با عرض سلام خدمت دوستان چند روزی هست فروشگاهم که میرم صفحه را یه لحظه باز میکنه بعد صفحه سفید میشه ؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید
 10. مشکل با درگاه بانک ملت

  با سلام دلیل مشکل مشخص نیست، احتمال دارد درگاه شلوغ بوده یا هر مورد دیگر، که باعث شده عمل وریفای انجام نشود! طبق توضیحاتی که در پست 14 ام این تاپیک داده شده، می توانید تغییرات گفته شده را به ماژول اعمال کنید، تا چنین سفارش هایی اصلا ثبت نشود و مشتری مجددا برای پرداخت به درگاه مراجعه نماید.
 11. ماژول های پرداخت

  با سلام احتمالا شما اصلا دقتی در خواندن توضیحات نسخه 3 نداشته اید! همان طور که در توضیحات ذکر شده، تمامی ماژول هایی که تاکنون به هسته پیش فرض اپن کارت نسخه 2 اضافه شده بود برای نسخه 3 نیز بروزرسانی شده اند و داخل هسته اپن کارت 3 اضافه شده اند، که ماژول های پرداخت (بانک ملت، پارسیان، سامان و درگاه های واسطه ای مثل زرین پال و آرین پال) نیز شامل این موارد است.
 12. سلام وقت بخیر آیا برای نسخه 3 افزونه درگاه پرداخت وجود دارد : به پرداخت - ایران کیش - مبنا کارت اصلا براش افزونه ای اومده یا خیر
 13. ماژول چند فروشندگی

  با سلام لینک جستجو
 14. با سلام. میشه ماژول چند فروشندگی برای اپن کارت 2 هم معرفی کنید؟
 15. نمایش پیغام پیدا نشدن صفحه

  با سلام این پیغام زمانی نمایش داده می شود که فایلی برای صفحه مورد نظر وجود ندارد، دلایل مختلفی هم می تواند داشته باشد، احتمالا فایل آن توسط شما حذف شده است، فایل آن در این مسیر می باشد : "admin/controller/extension/shipping.php" شما می توانید این فایل را از اپن کارت خام نسخه مورد نظر خودتان از اینجا دانلود نمایید و به سایتتان اضافه کنید. نکته : اگر باز هم چنین پیغامی مشاهده کردید بهتر است آن فایل را نیز از اپن کارت خام اضافه کنید.
 16. با عرض سلام و خسته نباشید. قسمت ماژول حمل و نقل سایت من در ندیریت سایت باز نمی شود و می نویسد :صفحه درخواستی شما پیدا نشد! اگر همچنان مشکل وجود دارد با مدیریت تماس بگیرید. مشکل چیه؟ لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
 17. مشکل در نصب ماژول

  با سلام قبلا آموزش نحوه نصب افزونه در نسخه 2 داده شده، کافیه به این لینک مراجعه نمایید.
 18. مشکل در نصب ماژول

  سلام من مشکل در نصب ماژول نماد الکترونیک (از طریق بخش نصاب افزونه ها) دارم، فایلی دانلود کردم موقع نصب با این ارور مواجعه میشم ممنون میشم راهنمایی کنید.
 19. مشکل با درگاه بانک ملت

  با سلام راه حل زیر جوابگو شما می باشد : کافیه کد زیر را در فایل "catalog/controller/payment/ocf_mellat.php" پیدا کنید : $this->model_checkout_order->addOrderHistory($order_info['order_id'], $this->config->get('ocf_mellat_order_status_id'), $comment, true); $data['continue'] = $data['address_success']; توجه : کافیه خط اول را که پیدا کنید خط بعدی پشت سر آن موجود است. حال کد زیر را جایگزین این 2 خط کنید : if ($data['settled'] == $this->language->get('text_settle_yes')) { $this->model_checkout_order->addOrderHistory($order_info['order_id'], $this->config->get('ocf_mellat_order_status_id'), $comment, true); $data['continue'] = $data['address_success']; } else { $data['continue'] = $data['address_cancel']; } در این شرط این مورد چک می شود که اگر واریز به حساب انجام شده است، سفارش ثبت می شود و لینک موفقیت برای دکمه ست می شود و فقط در این صورت سفارش ثبت می شود (ایمیل سفارش هم فقط بعد از ثبت سفارش ارسال می شود!)، در غیر این صورت سفارش ثبت نمی شود (و بنابراین ایمیل سفارشی هم وجود ندارد که ارسال شود!) و لینک کنسل که همان لینک تسویه حساب است برای دکمه ست می شود که یعنی باید تسویه حساب مجددا انجام شود.
 20. مشکل با درگاه بانک ملت

  با سلام بعضی مواقع مثل همین جمعه هفته پیش که به پرداخت ملت مشکل داشت، مشتری به درگاه منتقل می شد اما بعد از ریدایرکت به سایت تایید نمیشد . نتیجه پرداخت به این صورت می شد : واریز به حساب: انجام نشد شناسه سفارش: 2017161********* شناسه خرید: 20171616223*** شناسه ارجاع: 130143*** تا اینجا مشکلی نبود و دقیقا از اینجا به بعد هستش که همه چیز خراب میشه. همانطور که میدونید پایین همین چند خط دکمه ادامه هستش وقتی کلیک کنه مشتری وارد صفحه Success میشه. از اونجایی هم که من ماژول پین کد های تحویل اتوماتیک دارم مشتری توی این صفحه میتونست رمز شارژ رو ببینه و به ایمیلش هم ارسال می شد. چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟ با سپاس
 21. خطا بعد از نصب

  با سلام خطای اول که کاملا مشخص هست، در آدرس دهی به فایل گزارش خطا بعد از storage باید "/" باشد که الان وجود ندارد، احتمالا کمبود آن از طرف فایل config.php شما است (هر دو فایل config.php و admin/config.php بررسی و مشکل رفع گردد). خطای دوم هم احتمالا دلیلش همان اولی است.
 22. بعد از نصب ورژن 3 و اعمال تنطیمات به این کد خطا برخوردم لطفا راهنمایی کنید Warning: fopen(/home/******/domains/drakht.ir/storagelogs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/******/domains/drakht.ir/public_html/system/library/log.php on line 22 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/******/domains/drakht.ir/public_html/system/library/log.php on line 39
 23. مشکل در ماژول زرین پال

  با سلام در همان اوایل انتشار نسخه 3، کلیه ماژول های مربوط به درگاه برای این نسخه تست شده و این مشکل رفع شده است، فایل های اپن کارت را مجددا دانلود و جایگزین نمایید، در صورتی که همچنان مشکل پابرجا بود، دسترسی های مربوط به هاست + مدیریت فروشگاهتان را پیام خصوصی کنید تا بررسی شود. نکته : در نسخه 3 با توجه به عوض شدن سیستم فایل، خیلی از فایل ها کش می شود، برای همین بعد از جایگزینی فایل ها باید کش اپن کارت را خالی کنید، بعد از آن می توانید تست را انجام دهید.
 24. با سلام بنده اپن کارت نسخه 3.0.2.0 را نصب کردم. مشکلی که بنده دارم اینه که وقتی فایلی را میخوام برای تست خرید کنم در نهایت موقع تأیید سفارش که باید بره برای تراکنش ، فقط مینویسه صبر کنید بعدش هیچ تغییری صورت نمیگیره و به درگاه بانکی هدایت نمیشه ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمائید. من تازه به اپن کارت جدید ارتقاش دادم. پیشاپیش از صبرو شکیبایی شما دوستان ممنون و سپاسگذارم. میتونید یه محصول را برای تست انتخاب کنید و منظور بنده را متوجه بشید.
 25. مشکل در Sitemap

  با سلام مشکلتان بررسی شد، دلیل وجود خطا استفاده از کاراکتر "&" در اسم محصولات شما بود، بعد از تغییر این کاراکتر در محصولات شما، مشکل این صفحه رفع شد.
 26. مشکل در Sitemap

  با سلام در حالت عادی اپن کارت مشکلی در این قسمت ندارد، نمونه در صورت تمایل به بررسی مشکلتان، دسترسی ورود به هاست + مدیریت اپن کارت را پیام خصوصی کنید تا مشکلتان بررسی شود.
 27. مشکل در Sitemap

  با سلام خدمت شما چند وقتی هست یه مشکلی برای سایت مپ به وجود آمده به طوری که وقتی آدرس سایت مپ رو (index.php?route=feed/google_sitemap) تو آدرس بار وارد می کنم با این خطا مواجه می شوم XML Parsing Error: not well-formed
 28. با سلام به کاربران گرامی اپن کارت فارسی هم اکنون نسخه 3.0.2.0 اپن کارت فارسی منتشر شد، این نسخه را می توانید از اینجا دانلود نمایید. لیست تغییرات و راهنمای نصب و بروزرسانی به این نسخه را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.
 1. بارگزاری جریان فعالیت های بیشتر