محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی، افزونه های منتشر شده و استفاده از سایر امکانات انجمن اپن کارت فارسی لطفا ثبت نام نمایید.

قالب وکیومد مدیریت اپن کارت 1.5

   (0 نقد)

1 Screenshot


درباره این فایل

همان طور که در تصویر می بینید این قالب زیبا ظاهر مدیریت اپن کارت را به کلی تغییر می دهد، علاوه بر جداکردن نمودارهای پیش فرض اپن کارت، چند نمودار اضافی نیز دارد و همچنین تغییراتی نیز در صفحات دیگر مثل تغییر دکمه های کلی اپن کارت به همراه آیکن، جایگزین کردن دکمه برای متن ویرایش در قسمت های مختلف، نمایش تصاویر دسته بندی ها در صفحه لیست دسته بندی ها و بزرگتر کردن کردن تصویر محصولات در صفحه لیست محصولات و ... که خودتان می توانید نصب کنید تا بهتر مشاهده کنید.

برای نصب این قالب فقط کافی است فایل های داخل پوشه Upload را آپلود کنید، در صورتی که ویکیومد شما نصب باشد شما نیاز به انجام هیچ عملیات دیگری برای نصب ندارید.

این قالب داخل پکیج های اپن کارتی که در همین جا منتشر کرده ایم نیز اضافه شده است، فقط تنها تفاوت آنها با این قالب این است که نمودارها و امکانات اضافی داشبورد از داخل آن حذف شده است تا از شلوغی صفحه داشبورد جلوگیری کند، اما در صورتی که می خواهید این نمودارها هم در مدیریت شما اضافه شود با دانلود فایل ضمیمه دوم می توانید این نمودارها را نیز به پکیج دانلودی از این سایت اضافه کنید.

قالب با هیچ ماژولی (ماژول های پیش فرض) تداخل ندارد و سعی شده طوری ارائه شود تا در صورتی که از فروشگاه ساز اپن کارت ارائه شده توسط دیگر سایت ها استفاده می کنید با آن نسخه نیز سازگار باشد، شاید تنها مشکلی که داشته باشید از کار افتادن ماژول نمایش کد امنیتی به هنگام ورود به مدیریت باشد، که در نسخه خودمان کدهای آن قسمت به فایل ویکیومد قالب اضافه شده و به درستی کار می کند، در صورت تمایل و انتخاب روش ساده تر می توانید ماژول مربوطه را غیرفعال کنید تا بتوانید وارد مدیریت شوید یا اینکه با دانلود فایل ضمیمه دوم مشکل کد امنیتی را حل نمایید. (البته از آنجایی که ماژول های کد امنیتی احتمالا تفاوت هایی دارند درصد کمی هم احتمال دارد که مشکل حل نشود و مجبور به استفاده از روش اول شوید!)

 


1بازخورد کاربر

Create an account or sign in to leave a review

You need to be a member in order to leave a review

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!


ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید


ورود به سیستم

هیچ بررسی برای نمایش وجود ندارد .