محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی، افزونه های منتشر شده و استفاده از سایر امکانات انجمن اپن کارت فارسی لطفا ثبت نام نمایید.

ada_a899a

مدیریت پورسانت کاربران

2 ارسال در این موضوع

با سلام

دوستان عزیز جسارتاً یک سوال داشتم از خدمت شریفتان. من میخوام در فروشگاه خودم یک گروه کاربری با نام کارمندان و یک گروه کاربری با نام فروشندگان و بازاریابان ایجاد کنم . خب طبیعتاً سطح دسترسی هرکدام از اینها با هم متفاوت خواهد بود. حال من میخوام به فرض اگه کارمندی که اجازه ایجاد لیست محصول و آپلود محصول خودش را در داخل سایتی که من ایجاد کردم، دارد براش یک پورسانت تعیین کنم یعنی یک مقدار از فروش را بابت هزینه هاست و غیره بردارم ، حال آیا چنین ماژولی را شما سراغ دارید که بتونه یک همچین کاری را به راحتی مدیریت کنه. مبلغی از فروش را به حساب صاحب کالا و مبلغی را به حساب مدیر ارشد و صاحب سایت بصورت اتوماتیک واریز کنه.

یعنی با اختصاص یک لینک بازاریابی به هر کاربر و پیگیری هوشمندانه با هر ارجاع کاربر با فروش محصولات مدیریت سایت و یا گروه کاربری خاص پورسانت دریافت کند. میشه یک همچین چیزی به اپن کارت اضافه کرد؟ با سپاس

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

افزونه چند فروشندگی یا Multi vendor به صورت تجاری موجود است، می توانید در سایت اصلی جستو کنید، البته عملی مثل واریز اتوماتیک انجام نمی دهد، کمسیون را حساب می کند ولی فقط نمایش می دهد و واریزها به صورت دستی باید توسط خودتان یا مدیر اصلی فروشگاه ها انجام شود.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر