محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی، افزونه های منتشر شده و استفاده از سایر امکانات انجمن اپن کارت فارسی لطفا ثبت نام نمایید.

Astt

مشکل در سئو اپن کارت

6 ارسال در این موضوع

سلام

دوستان اول تشکر می کنم از سایت بسیار خوبتون دوم اینکه من برای استفاده از سئوی اپن کارت ابتدا فایل htaccess.txt و به htaccess. تغییر دادم و در مدیریت فروشگاه هم در قسمت سرور تیک استفاده از سئو رو زدم و در کالا ها در قسمت اطلاعات هم در قسمت سئو اسم منحصر به فرد زده ام ولی وقتی می خوام اون صفحه رو باز کنم خطا می ده و صفحه رو پیدا نمی کنه اگه ممکنه بگین مشکل کارم از چیه ممنون می شم

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

چون فروشگاهتان را داخل یک پوشه نصب کرده اید باید توی فایل .htaccess خط 22 را از

RewriteBase /

به

RewriteBase /shop/

تغییر دهید.

4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از فعال کردن سئو صفحه محصولات درست میان فقط صفحه های تسویه حساب و سبدخرید نمیاد و میگه صفحه درخواستی شما موجود نمی باشد.ازتنظیمات سئورو فعال و از هاست .htaccess.txt روبه .htaccess تغییر دادم.

تو تغییرات ماژول Seo All Links 2.1.0.1 رو غیر فعال کردم صفحات  صفحه های تسویه حساب و سبدخرید اومد ولی بدون seo احتمالا مشکل از این ماژول هست؟

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

کار نکردن این ماژول دلیل بر مشکل داشتن آن نیست! ، موارد دیگری هم در سایت سایر کاربران دیده شده که چنین مشکلی پیش آمده، تنها تفاوت کاربران باهم هاست هست، امکان دارد روی هاست شرایطی هست که این ماژول کار نمی کند، فعلا با غیرفعال شدن این ماژول مشکل شما حل می شود.

می توانید در سایت اصلی اپن کارت جستجو کنید، احتمالا ماژول دیگری مشابه این پیدا می کنید تا بتوانید به جای این ماژول استفاده کنید.

2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام من فایل htaccess را اصلاح کردم و در قسمت تنظیمات هم گزینه سئو رو فعال کردم ولی وقتی روی لینک یه محصول توی گوگل کلیک میکنم وقتی وارد فروشگاه میشم میگه صفحه درخواستی شما موجود نیست لطفا کمکم کنید

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

در حال حاضر مشکلی در فروشگاه شما دیده نمی شود، صفحاتی مثل ویژه ها و حساب کاربری به صورت سئو شده با آدرس های کوتاه باز می شوند، اگر هنوز مشکلی وجود دارد دسترسی هاست + مدیریت را پیام خصوصی کنید تا بررسی شود.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم