محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی، افزونه های منتشر شده و استفاده از سایر امکانات انجمن اپن کارت فارسی لطفا ثبت نام نمایید.

javadjk

مشکل در ماژول آرین پال

4 ارسال در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

من ماژول درگاه پرداخت آرین پال(پارس پال سابق) را فعال کردم در اپن کارت 2.1 ولی هنگام پرداخت محصول به درگاه نمیرود و هیچ ارسال از سمت سایت به طرف در گاه پرداخت ندارم، کد دروازه و رمز دروازه را نیز وارد کردم ممنون میشوم اگر کمک نماید

با تشکر

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

ماژول پارس پالی که توی این سایت منتشر شده فقط برای نسخه های 2.0 کار می کند، برای نسخه 2.1 داخل اپن کارت این ماژول که برای 2.1 هماهنگ شده وجود دارد و نباید نسخه 2.0 را روی این نسخه جایگرین کنید!

اگر هم جایگزین نکرده اید پس احتمالا از هسته قدیمی نسخه 2.1 استفاده می کنید (هسته در چند روز بعد از انتشار تغییرات زیادی داشته است!) که باید نسخه جدید را دانلود و روی قبلی جایگزین کنید تا مشکل حل شود.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام و عرض ادب

بر روی ورژن 2.3.0.2 و 2.2.0.0 اطلاعات در گاه را وارد کردم پرداخت انجام می شود بصورت کامل به حساب آرین پال هم واریز می شود اما در صفحه برگشت به سایت ارور می دهد و سفارش ثبت نمی شود که در کنترل پنل مدیریت قابل مشاهده باشد. عکسش رو براتون در زیر می گذارم. ممنون

1476018821111.jpg

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مشکل بررسی و رفع گردید، نسخه بروز شده ماژول را می توانید از اینجا دانلود و جایگزین نمایید.

بزودی این آبدیت به پکیج های اپن کارت موجود در انجمن هم اعمال می شود.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم