محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی، افزونه های منتشر شده و استفاده از سایر امکانات انجمن اپن کارت فارسی لطفا ثبت نام نمایید.

mohammad.a

مشکل با دانلود فایل

2 ارسال در این موضوع

سلام.
بنده تو فروشگاه یک کالایی رو اضافه کردم که با خریدش یک فایل دانلودی 4 مگابایتی برای دانلود در دسترس قرار میگیره.  بعد از خرید با زدن کلید دانلود، دانلود اتفاق نمی افته. یکبار با فرمت PDF و یکبار zip اپلود کردم فایده نداشت. دانلود نمیشد. جالب اینجاست که وقتی به فایلهای قابل دانلود اون کالا غیر از این فایل یک عکس هم اضافه میکردم به راحتی هم عکس دانلود میشه و هم اون PDF که قبلا دانلود نمیشد. مشکل از چیه به نظرتون؟

و موضوع دیگه اینکه بعد از تلاش برای دانلود و دانلود نشدن فایل، فروشگاه برای حدود سی ثانیه تا یک دقیقه برای بنده که در حال تلاش برای دانلود بوده ام قابل دسترسی نیست.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

در نسخه 2.0.3.1 تست کردم، چنین مشکلی در اپن کارت وجود ندارد!

شما می توانید در دمو تست محصولات آیفون و مک بوک را از طریق روش پرداخت هنگام تحویل ثبت کنید، بعد در قسمت دانلودها می توانید فایل زیپ و پی دی اف مربوط به آنها را دانلود نمایید.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم