محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی، افزونه های منتشر شده و استفاده از سایر امکانات انجمن اپن کارت فارسی لطفا ثبت نام نمایید.

ha na

آمار بازدید در سایت

2 ارسال در این موضوع

با سلام

من میخام آمار بازدید توی سایتم اضافه کنم اما نمیتونم

من از وبگذر کد آمار بازدید گرفتم به محتوای HTML رفتم ولی نمیدونم چطور باید اضافش کنم

توی انجمن قبلی نوشته بودید باید کدها رو در قسمت سورس اضافه کنم اما نمیدونم قسمت سورس کجاس و باید چطوری بهش 

کدها رو اضافه کنم.

ی مشکل دیگه هم که دارم وقتی ماژول پرداخت آنلاین مثلا بانک پارسیان رو دانلود میکنم نمیشه توسط افرونه ها آپلودش کنم

باید کجا قرارش بدم تا بتونم پرداخت آنلاین رو داشته باشم توی سایتم؟

اگر ممکنه راهنمایی کنید

با تشکر

ویرایش شده در توسط hashem311
1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

اگر به داخل ماژول html شوید، می بینید که مثل همین جا برای وارد کردن متن یا هر محتوایی ادیتور دارد، همه ادیتورها دکمه منبع(سورس) دارند، کافیه دکمه را بزنید تا بتوانید متن را به صورت کد html وارد کنید.

همچنین اگر هم خواسته باشید می توانید کد آمار را مستقیما داخل پاورقی قالبتان وارد کنید، برای این کار کافیه این فایل را ویرایش کنید :

catalog/view/theme/Your-Theme/template/common/footer.tpl

بعد از ویرایش هم اگر کد ocmod در اپن کارت خود دارید، باید از مسیر افزونه ها >> تغییرات دکمه بارگذاری مجدد را بزنید تا کش رفرش شود.

برای سوال دومتان این آموزش هست.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم