محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

ada_a899a

کاربران
 • تعداد محتوا

  2
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 متوسط

درباره ada_a899a

 • رتبه حساب کاربری
  کاربر جدید

فروشگاه اپن کارت شما

 • نسخه اپن کارت 2.3.0.2

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

413 نمایش های پروفایل
 1. با سلام بنده اپن کارت نسخه 3.0.2.0 را نصب کردم. مشکلی که بنده دارم اینه که وقتی فایلی را میخوام برای تست خرید کنم در نهایت موقع تأیید سفارش که باید بره برای تراکنش ، فقط مینویسه صبر کنید بعدش هیچ تغییری صورت نمیگیره و به درگاه بانکی هدایت نمیشه ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمائید. من تازه به اپن کارت جدید ارتقاش دادم. پیشاپیش از صبرو شکیبایی شما دوستان ممنون و سپاسگذارم. میتونید یه محصول را برای تست انتخاب کنید و منظور بنده را متوجه بشید.
 2. با سلام دوستان عزیز جسارتاً یک سوال داشتم از خدمت شریفتان. من میخوام در فروشگاه خودم یک گروه کاربری با نام کارمندان و یک گروه کاربری با نام فروشندگان و بازاریابان ایجاد کنم . خب طبیعتاً سطح دسترسی هرکدام از اینها با هم متفاوت خواهد بود. حال من میخوام به فرض اگه کارمندی که اجازه ایجاد لیست محصول و آپلود محصول خودش را در داخل سایتی که من ایجاد کردم، دارد براش یک پورسانت تعیین کنم یعنی یک مقدار از فروش را بابت هزینه هاست و غیره بردارم ، حال آیا چنین ماژولی را شما سراغ دارید که بتونه یک همچین کاری را به راحتی مدیریت کنه. مبلغی از فروش را به حساب صاحب کالا و مبلغی را به حساب مدیر ارشد و صاحب سایت بصورت اتوماتیک واریز کنه. یعنی با اختصاص یک لینک بازاریابی به هر کاربر و پیگیری هوشمندانه با هر ارجاع کاربر با فروش محصولات مدیریت سایت و یا گروه کاربری خاص پورسانت دریافت کند. میشه یک همچین چیزی به اپن کارت اضافه کرد؟ با سپاس