محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

zandshop

کاربران
 • تعداد محتوا

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 متوسط

درباره zandshop

 • رتبه حساب کاربری
  کاربر جدید

فروشگاه اپن کارت شما

 • نسخه اپن کارت 2.1.0.1

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

413 نمایش های پروفایل
 1. نسخه 2.2 بزودی منتشر می شود

  سلام . ایا در این نسخه مشکل کوپن تخفیف برطرف شده است؟
 2. سلام . پس از ثبت یک سفارش یکسری اطلاعات اضافی در تاریخچه سفارش هم در پنل کاربری و هم در مدیریت نمایش داده میشه که در تصویر مشخص کردم .
 3. سلام و من ماژول سوالات رایج را از سایت اصلی برای نسخه 2.1.0.1 دانلود و ترجمه کردم . روی لوکال که تست می کنم مشکلی نیست اما وقتی به هاست انتقال میدم زمانی که روی دکمه ذخیره کلیک می کنم صفحه سفید نشون داده می شه . لینک دانلود ماژول
 4. سلام . فرض کنید در یک گروه کالا دو دسته بندی فرعی داشته باشیم مثلا گروه الف شامل دو دسته بندی سبز و زرد باشه و کوپنی تعریف کنیم که اگر جمع محصولات دسته ی سبز به 150 تومان رسید کوپن اعمال بشه . اگر در سبد خرید فقط محصولات دسته ی زرد را قرار بدیم کوپن اعمال نمیشه اما مشکل اینجاست که چون گروه اصلی هردو دسته یکی است اگر یک محصول از دسته ی سبز به سبد اضافه کنیم و بعد با اضافه کردن محصولات گروه زرد جمع سبد را به 150 تومان برسانیم کوپن برای همان یک کالای دسته ی سبز اعمال میشه مشکلی که عنوان کردم بررسی شد؟
 5. سلام . من افزونه ای لازم دارم که اگر مشتری شیوه پرداخت را غیر آنلاین تعیین کرد بتونه در صورت نیاز با تغییر وضعیت سفارش یا شیوه پرداخت توسط مدیر ، مشتری در تاریخچه سفارشات برای آن سفارش امکان پرداخت آنلاین داشته باشه اگه تجاری هم باشه (البته با قیمت منصفانه و معقول) مشکلی نیست