محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

rezahra201

کاربران
 • تعداد محتوا

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 متوسط

درباره rezahra201

 • رتبه حساب کاربری
  کاربر جدید

فروشگاه اپن کارت شما

 • نسخه اپن کارت 2.2.0.0
 1. مشکل در صفحه محصول

  با سلام به اساتید محترم نسخه اپن کارت من 2.3.0.2 میباشد جدیدا به مشکلی روبرو شده ام که وقتی برای کالایی که برچسب کلمات کلیدی اضافه نموده ام و چند کالای مشابه را تعریف کرده ام کالاهای مشابه نامرتب نمایش داده میشود لطفا برای رفع مشکل راهنمایی نمایید.
 2. مشکل با درگاه بانک ملت

  با سلام من قبلا پرداخت بانک ملت رو روی 1.0.3.1 نصب کرده بوم و بدون مشکل پرداخت میکردم اما با آپدیت امروز خطای زیر رو میده مشکل از کجاست Notice: Error: Could not load template /home/clockir/public_html/catalog/view/theme/default/template/default/template/payment/ocf_mellat.tpl! in/home/clockir/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_system_library_template_basic.php on line 26
 3. مشکل در عملکرد کوپن تخفیف

  با سلام خدمت دوستان و همکاران بنده از نسخه 2.0.3.1 اپن کارت استفاده میکنم اما به تازگی فهمیدم که کوپن تخفیف این نسخه به درستی کار نمیکند مثلا تاریخچه استفاده از کوپنها را اصلا نمایش نمیدهد و همچنین هنگام تنظیم کوپن برای اینکه هر کاربر فقط یکبار از کوپن استفاده کنند به درستی کار نمیکنه میشه راهنمایی کنید.