محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

opencartfarsi

خوش آمدید

1 ارسال در این موضوع

به انجمن اپن کارت فارسی دات کام خوش آمدید

از اینکه انجمن اپن کارت فارسی را انتخاب کردید متشکریم و امیدواریم بتوانیم سوالات و نیازهای شما را تا حد امکان پاسخگو باشیم.

 

ابتدا از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از ارسال تاپیک یا پست در بخش های مختلف انجمن حتما پروفایل کاربری خود که شامل "فیلدهای آدرس فروشگاه اپن کارتی و نسخه آن" را تکمیل نمایید، تا در صورتی که سوال یا مشکلی در رابطه به اسکریپت فروشگاه ساز اپن کارت دارید امکان پاسخ گویی به سوالتان و پیگیری مشکلتان وجود داشته باشد.

توجه : حتما توجه داشته باشید هرگز نباید آدرسی غیر از فروشگاه اپن کارتی در فیلد آدرس وارد نمایید چرا که انجمن فقط برای کابران اپن کارت راه اندازی شده است، در صورت نداشتن فروشگاه اپن کارتی حتما فیلد آدرس را خالی باقی بگذارید!

 

هدف از راه اندازی این انجمن پشتیبانی رایگان سیستم اپن کارت است اما به این معنی نیست که مشکلات تمام کاربران را یک به یک پیگیری و حل نماییم بلکه سعی می شود راه حل رفع تمامی مشکلات مطرح شده در انجمن درج گردد تا همه کاربران خودشان بتوانند مشکلات خود را رفع نمایند (البته پشتیبانی تجاری نیز داریم که کاربران در صورت تمایل با پرداخت هزینه ماهیانه پیگیری و رفع مشکلاتشان را به ما می سپارند)

 

همچنین با توجه به اینکه کلیه سوالات و مشکلات مطرح شده پیگیری می شوند نیاز است کاربران در صورتی که مشکلی را مطرح می کنند که نیاز به بررسی کدهای هسته اپن کارت یا یک ماژول خاص دارد، دسترسی های "هاست" و "مدیریت فروشگاه" را به مدیریت انجمن پیام خصوصی کنند تا امکان پیگیری و بررسی کامل مشکلاتشان وجود داشته باشد.

 

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر