محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

4 ارسال در این موضوع

سلام 

فروشگاه اپن کارت بنده بدون اینکه بنده هیچ گونه تغییرانی در اون اعمال کنم وقتی خواستم برم داخل سفارشات دیدم صفحه سفید میاد و ادرس به این صورت نشون میده 

و مشتری ها هم زنگ زدند و گفتند که اصلا نمیتونند وارد حساب کاربریشون بشن من هم رفتم که یک سفارش ثبت کنم دیدم در مرحله پنجم که روش پرداخت هست چیزی نمایش داده نمیشه و نمیشه سفارش ثبت کرد 

ممنون میشم راهنماییم کنیم به هاستینگ هم گفتم اما بکاپی که داشته برای دیروز بود و با بازگردانی بکاپ شاخه و دیتابیس مشکل حل نشده

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

همیشه گفته شده، سفید شدن صفحه نشان دهنده این است که توی آن صفحه خطایی رخ داده است و احتمالا چون نمایش خطای فروشگاهتان خاموش هست، صفحه سفید نشان داده می شود.

برای بررسی علت مشکل باید به مسیر "مدیریت >> سیستم >> گزارش خطا" مراجعه کنید و خطاهایی که برای این قسمت هستند را بررسی کنید.

بعضی مواقع هم نصب کردن یک ماژول ویکیومد یا مشابه که باعث اثرگذاری روی این قسمت می شود باعث بروز خطا می شود.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام موقعی که یک محصول میخوام بازش کنم این ارور میاد مشکل از چیه؟

The page isn’t working

site is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

دلایل خطا برای هر سایتی متفاوت هستند، دسترسی های ورود به هاست و مدیریت فروشگاهتان را پیام خصوصی کنید تا بررسی شود.

در حال حاضر خطایی در فروشگاه شما نمایش داده نمی شود و فقط صفحه سفید می آید، در صورتی که به قالب تجاری تان مربوط باشد باید از طریق پشتیبان فنی قالب یا فروشنده آن مشکلتان را حل نمایید.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم