محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

navidah

گذاشتن لوگوی بانکها

2 ارسال در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض ادب

اول از همه میخوام از همه عزیزان وب سایت اپن کارت فارسی که همچنین انجمن خوبی گذاشتند تشکر کنم خدا هم حفظتون کنه و خیرتون بده ......همیشه پایدار باشید.

بنده از شما راهنمایی میخوام ماژول پرداخت که زحمت کشیدین و رو سایت هست رو نصب کردم لوگو کم داره منظورم اینه که وقتی که خریدار به قسمت انتخاب بانک میرسه فقط نوشته بانکها هست که با کدوم بانک میخواد پرداخت انجام بده و لوگوی بانکها نشون داده نمیشه همراه نوشته راهی هست لوگوشم بزاریم .

با تشکر البته بگم هرچی تشکر کنم کمه.

ویرایش شده در توسط navidah
0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

معمولا نمایش لوگو بانک ها به صورت پیش فرض و در قالب پیش فرض در بخش تسویه حساب اپن کارت مقدور نیست، بعضی موارد این امکان روی قالب های تجاری گذاشته شده است، همچنین یک سری ماژول ویکیود نیز برای افزودن این قابلیت به اپن کارت موجود است، لینک جستجو ، این هم یک مورد رایگان (البته برای نسخه 1.5)

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر