محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

hosseinpou

تغییر نسخه ماژول

2 ارسال در این موضوع

با سلام

من تازه اپن کارت رو نصب کردم و طریقه بروزرسانی رو کامل بلد نیستم ( در برخی سایت ها دیدم ولی با انجام اون کارها بازم اپن کارت به هم میخوره و قالب از بین میره)

یک افزونه ای هست که برای نسخه 2.3 و 1.5 نوشته شده است ، اپن کارت من هم 2.2 هست ، با نصب ماژول 1.5 ، خطا نمایش میده و ماژول 2.3 هم که اصلا تو قسمت ماژول ها نمیاد.

میشه ماژول 2.3 را به 2.2 برگردوند و یا 1.5 را 2.2 کرد؟

و یا بروزرسانی مشکلی برای قالب ایجاد میکنه و یا نه ، اپن کارت رو بروز کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید!

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

همان طور که خودتان فرمودید که تازه کار هستید، برای همین فقط افرادی که تفاوت کدنویسی تسخه های مختلف اپن کارت را بدانند و دارای توانایی کدنویسی یا شناخت کافی از اسکلت بندی اپن کارت دارند می توانند ماژول ها را آپگرید کنند، برای همین شما بهتر است از نویسنده ماژول درخواست کنید تا نسخه موردنظر را منتشر کند.

در مورد آپگرید هسته اپن کارت آموزش آن موجود هست، البته توجه داشته باشید اگر از قالب یا ماژول غیر پیش فرض استفاده می کنید، بعد از آپگرید به 2.3 هیچکدام از ماژول های غیرپیش فرض شما در دسترس نیستند، قالب هم همین طور احتمالا بخشی از آن دچار مشکل می شود.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم