محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

server

مشکل در ذخیره تغیرات ماژول ها

2 ارسال در این موضوع

باسلام و احترام خدمت دوستان این انجمن و عرض خسته نباشید

حقیقتش گیر کردم و کار عجله ای هست 

من از اپن کارت 1.5.5.1 برای سایت یکی از مشتریان استفاده کرده بودم ، به دلایلی به درخواست مشتری مجبور به تغییراتی در نام دامنه و شکل ظاهری فروشگاه شدم ، فروشگاه را از هاست به لوکال منتقل و مجددا پس از انجام تغییرات به هاست منتقل کردم . ( امکان تغییر ورژن 1.5.5.1 به دلیل تعدد ماژول های استفاده شده و عدم وجود زمان کافی نیست )

الان مشکلی که ایجاد شده این است که وقتی ماژول ها را ویرایش می کنم تغییرات ذخیره نمی شود . درحقیقت ماژول ها را در هر بلوکی که فعال می کنم ذخیره نمی شوند و در آن بلوک ها فعال نمیشوند. 

دسترسی به پایگاه داده مشکلی ندارد 

و مشکلی در ذخیره تغییرات دسته بندی ها ، تغییرات خصوصیات و تغییرات کالاها و ... نیز وجود ندارد و کاملا انجام می شود 

این مشکل فقط در ماژولهاست ( در تمامی ماژول هایی که غیر فعال هستند )

ممنون میشوم اگر اطلاعی در این زمینه دارید بنده را راهنمایی بفرمایید.
باتشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

برای چنین مواردی باید گزارش خطاهایی که مربوط به این بخش می شوند بررسی شود و با توجه به خطا معمولا می توان متوجه مشکل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم