محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

cna.h

سفید شدن صفحات سایت

8 ارسال در این موضوع

سلام

من از اپن کارت 2.0.3.1 استفاده میکنم که بعد از شروع سال جدید میلادی به طور عجیبی کل صفحات سایتم به صفحه سفید تبدیل شدن با پشتیبانی هاستم تماس گرفتم اما نتونستن مشکلش رو حل کنن.بنده هم چون اطلاعات مشتری هام و مابقی چیزها برام خیلی حیاتی هستن امکان دوباره نصب کردن اپن کارت برام مقدور نیست. از اساتید محترم اگه راه حلی داره لطفا ما رو کمک کنن و اگر هم راه حلی نداره لطفا سریعتر بگید تا یه خاکی تو سرم کن

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مشکلی که مطرح کردین هیچ ربطی به سال میلادی و ... ندارد، این طوری پست ارسال کردن هم اصلا درست نیست!

هیچ مشکلی حل نشدنی نیست، حتما راه حلی برای آن و اینکه اصلا چطوری اتفاق افتاده وجود دارد، نباید برای هر مشکل کوچکی به نصب دوباره فکر کنید!

تا دسترسی به هاست و مدیریت نداشته باشم امکان بررسی مشکل وجود ندارد، اطلاعات لازم برای ورود به هاست و مدیریت را پیام خصوصی کنید.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

نمیدونم مشکلتون رفع شده یا نه؟

اما من یکی از اصلی ترین دلیل مشکل را میگم که دوستان دیگه که برخورد کردن , شوکه نشن!

متاسفانه اکثر ماها(کاربرای ایرانی) از هاستینگهای ایرانی فضا و هاست تهیه میکنیم و عموما این هاستینگها مناسب اپن کارت نیستن و تضمینی برای ادامه کار فروشگاههای اپن کارت ندارن

(این مطلبو برحسب تجربه عرض کردم که در 6 ماه گذشته با چندین هاستینگ کار کردم)

این مشکل سفید شدن صفحه فقط بخاطر تغییر ناگهانی نسخه php پیش میاد که برای من هم بوجود اومد.

متاسفانه هاستینگهایی هستن که بدون اطلاع قبلی اقدام به تغییر یا بروزرسانی نسخه php سرویسها میکنن و این مشکل بوجود میاد.

البته هستن شرکتهایی که قبل از هر اقدام و بروز رسانی به تمام وبمسترها اطلاع میدن.

حدود 10 روز پیش هم برای من همین مشکل پیش اومد که بعداز 1 روز درگیری با پشتیبانی هاست, معلوم شد که بخاطر اقدام به بروزرسانی php, تنظیمات تمام هاستهای اون سرور به نسخه پیش فرض (php 4) برگشته بود

البته دلایل دیگه هم قطعا داره, اما اگه به هیچکدوم از فایلها و تنظیمات اپنکارت دست نزدی و یکباره این اتفاق پیش اومده, مهمترین علت ناسازگاری نسخه php هست.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

بله، از این اتفاق ها معمولا زیاد پیش می آید، متاسفانه دوستان هم قبل از این که اصلا چک کنند ببیند اصلا مشکل از کجا پیش آمده، یکراست تقصیر را می اندازند گردن اپن کارت ؟!

این طور مواقع راحت ترین راه همین هست که تاپیک بزنید تا راهنمایی شوید یا اطلاعات را پیام خصوصی کنید تا شخصا برایتان مشکل را بررسی کنم.

البته در مورد تغییر نسخه php هاستینگ های مختلف متفاوت عمل می کنند، که بهترینش هم فکر کنم این باشد که با اختیار کاربر بروزرسانی انجام شود، مثلا من چک کردم برای نسخه 2، از نسخه 5.3 به 5.4 و از 5.4 به 5.5 با بروزرسانی هیچ مشکلی هم در اپن کارت بوجود نیامد!

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بنده امروز در صفحه تغییرات و اصلاحات ، گزینه به روز رسانی بالای پنل مدیریت رو زدم، از اون موقع پنل مدیریت بالا نمیاد :|  نام کاربری و رمز رو وارد میکنم و ورود رو که میزنم اینجوری میشه.

چطوری باید حلش کنم؟ ممنون از کمکتون

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

قبل از استفاده و اعمال هر ماژولی باید آن را در Localhost تست کنید، سپس به فروشگاهتان اعمال نمایید.

در نسخه ocmod کش تغییرات در پوشه system/modification ذخیره می شود، کافیه که محتوای این پوشه را حذف کنید، تغییرات هسته به حال اولش بر می گردد و مشکل شما حل می شود.

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

صفحه مربوط به نمایش تاریخچه سفارشات ( account/order ) بصورت سفید ظاهر میشه

در هیچ کجای صفحه مدیریتی هم خطایی پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

توی فروشگاهتان بررسی کردم خطایی دیده نمی شود، طبق ماژول های ویکیومد و ocmod موجود در فروشگاه شما مشخص شد که مشکل از اون ماژول ها هست که باید با حذف یا غیرفعال کردن اون ماژول ها مشکل را موقتی رفع نمایید تا بعد از رفع مشکل این فایل ها را بتوانید مجددا استفاده نمایید.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم