محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

savosh

انجمن قبلی

4 ارسال در این موضوع

باسلام خدمت مدیر محترم

لطفا دسترسی به اطلاعات انجمن قبلی را در حد خواندن فراهم آورید.برخی از تنظیمات و سوالات مهم در انجمن قبلی بود که کلا غیرقابل دسترس شده و نیاز مبرم به اونها دارم

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مشکلی نیست، هم اکنون انجمن قبلی برای خواندن باز می باشد.

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ممنون از پاسخگویی شما

من در انجمن قبلی با نام کاربری twhhhco بودم, اما برای این انجمن نه امکان بازیابی پسورد داشتم و نه پسورد قبلی پذیرفته میشد.

وقتی مجددا خواستم حساب کاربری بسازم, نام کاربری قبلی هم امکان انتخاب نداشتم و مجبور شدم این نام کاربری انتخاب کنم.

راهی نداره که بتونم با همون نام کاربری فعالیت کنم؟

ممنون

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

تمامی کاربرانی که در انجمن قبلی فعال بوده اند یا حداقل یک ارسال داشته اند، به صورتی دستی یک حساب کاربری برایشان ایجاد شده است، اطلاعات ورود هم برایشان به همان ایمیل ثبت شده در انجمن قبلی ارسال شده است، وقتی که متوجه شدید نمی توانید اون نام را انتخاب کنید، فکر کنم قابل حدس بوده که یعنی حساب کاربری با آن نام وجود دارد!

سیستم قبلی هم با این فرق داشت برای همین امکان اینکه اون پسورد تعیین شود نبود، برای همین یک پسورد معمولی تعیین شد، امکان بازیابی پسورد که فعال است! این بخش از سیستم جدید را هنوز تست نکردم ولی احتمالا نباید مشکلی داشته باشد!

1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر