محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

opencartfarsi

آموزش نصب ماژول ویکیومد و ocmod

1 ارسال در این موضوع

راهنمای نصب فایل ویکیومد :

همان طور که می دانید ماژول ویکیومد فایل با پسوند .xml است که برای نصب کافی است فایل را در پوشه vqmod/xml آپلود کنید، برای غیرفعال کردن ماژول هم کافی است در انتهای پسوند فایل (.xml) علامت آندرلاین (_) قرار دهید.

همچنین در صورتی که ماژول مدیریت ویکومد در فروشگاه شما نصب باشد کافی است از طریق مسیر مدیریت >> افزونه ها >> مدیریت ویکیومد ، فایل ویکیومد را آپلود یا غیرفعال کنید.

 

نکته : فایل ویکیومد در صورتی کار می کند که ویکیود را از طریق آدرس http://yourShop.ir/vqmod/install نصب کرده باشید.

 

راهنمای نصب فایل ocmod :

سیستم ocmod یا همان تغییرات ، جزو امکانات نسخه 2 است (در صورتی که نخواهید از نسخه ویکومد اپن کارت استفاده کنید) که برای نصب فایل با پسوند .ocmod.xml را می توانید هم از طریق مسیر مدیریت >> افزونه ها >> تغییرات ، آپلود کنید ، هم اینکه می توانید این فایل را در پوشه system آپلود کنید، در انتها با کلیک روی دکمه "بارگذاری مجدد" کش جدید (کشی که در آن تغییرات فایل به هسته اعمال شده است) ساخته می شود.

 

نکته :

در سیستم ویکیومد پس از اضافه کردن ماژول، کش به صورت اتوماتیک ساخته می شود ولی در سیستم ocmod فقط بعد از کلیک روی دکمه "بارگذاری مجدد" کش ساخته می شود.

در سیستم ویکیومد کش یک صفحه فقط بعد از مرور آن صفحه تغییر یافته ساخته می شود و ساخت کش همیشگی است ولی در سیستم ocmod فقط بعد از کلیک روی دکمه "بارگذاری مجدد" کش ساخته می شود و این کش تا دفعه بعدی که روی این دکمه کلیک می کنید ثابت و بدون تغییر است.

 

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر