محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

Rezacamp

خطا بعد از انتقال سرور

3 ارسال در این موضوع

سلام دوستان

آدرس فروشگاهم قبلا shop.keder.ir بعد کامل که شد منتقلش کردم به kayakala.com فایل های config.php و admin/config.php رو ویرایش کردم و کاملا درست کار میکنه همه قسمت ها تنها مشکل اینه از پنل ادمین سفارش رو میخوام ویرایش کنم به سختی باز میشه (این قسمت فقط) بعد موقع ویرایش ارور میده (متاسفانه الان همون قسمت از کار افتاده که ارورش رو کپی کنم بدم ولی تا جایی که یادمه ارور vqmod بود با این فایل vq2-admin_controller_sale_order.php دو باره هم آپلود کردم جایگزین کردم نشد که نشد)

جالبه اپن کارت پایه با دیتابیس جدید هم روی این هاست نصب میکنم همون ارور رو میده

هر دو روی یک سرور هستند (نت افزار) حالا یه هاست دیگهه م از جای دیگه گرفتم منتقل کنم ببینم مشکلی هست هنوز دامنه ست نشده عجیبه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

اکثر این طور خطاها مربوط به ناسازگاری هاست با اپن کارت است.

الان هم سایت شما خطای 500 دارد، که خطایی از طرف سرور است و باید با هاستینگ تماس بگیرید، راهنمای خطا 500

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حق با شماست انتقال سرور دادم جای دیگه هاست مخصوص اپن کارت مشکل حل شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم