محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

opencartfarsi

نحوه سازگار کردن یک ماژول با قالب

1 ارسال در این موضوع

حتما تاکنون دیده اید که ماژول های منتشر شده جه در اینجا و چه در سایت اصلی اپن کارت روی همه قالب ها سازگار نیستند (البته در مورد ماژول های نسخه 2 بدلیل استفاده از سیستم بوت استرپ اکثرا با تمام قالب ها سازگارند و بدون مشکل نمایش داده می شوند!)، باید عرض کنم که این کاملا عادی است، چرا که همه ماژول ها به صورت پیش فرض طبق ساختار قالب پیش فرض ایجاد می شوند، حال اگر خواسته باشید که روی قالب غیر پیش فرض شما هم به درستی نمایش داده شوند باید فایل آن را مطابق فایل قالبتان ویرایش و تغییر دهید.

برای ماژول های مختلف این کار به چندین روش انجام می شود:

  1. برای ماژول های معمولی کافیه فایل خروجی که در مسیر catalog/view/theme/default/template/Folder/File-Name.tpl (مسیر گفته شده یک مسیر نمونه است که همه ماژول ها تقریبا همین طوری هستند) وجود دارد را به پوشه مشابه آن در قالب خودتان کپی کنید و بعد فایل کپی شده در قالب را باز کنید و ساختارش را طبق یک ماژول یا صفحه مشابه در قالب ویرایش نمایید.
  2. برای فایل های ویکیومد کافیه فایل xml ماژول را باز کنید و قسمت هایی از آن که فایل قالب catalog/view/theme/default/template/Folder/File-Name.tpl را تغییر می دهد را طبق فایل موجود در قالبتان تغییر دهید و به جای نام default یا * نام قالب خود را بنویسید. (انجام سازگاری برای فایل ویکیومد وقتگیر است و باید تک تک قسمت ها را چک و در صورت نیاز تغییر دهید تا سازگار شود، همچنین خطایی که در قسمت مدیریت ویکیومد ثبت می شوند نیز به شما کمک می کند تا متوجه شوید باید کدام قسمت یک فایل را تغییر دهید تا با قالبتان سازگار شود)
  3. برای فایل های ocmod (تغییرات) در صورتی که فایل مشکلی داشته باشد باید فایل را حذف کنید و بقیه روند کار مثل فایل های ویکیومد است فقط اول باید فایل ocmod.xml را داشته باشید تا ویرایش و با قالب سازگارش کنید و بعدا در قسمت نصاب افزونه اضافه کنید.

 

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر