محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

1 ارسال در این موضوع

در این تاپیک سعی می شود به صورت مختصری  در مورد نحوه نصب قالب های اپن کارت توضیح داده شود.

مانند افزونه های اپن کارت ، قالب ها نیز ممکن است دارای پوشه های اضافی باشند یا اینکه قالب در پوشه دیگری موجود باشد.

به صورت پیش فرض پوشه قالب هم نام با قالب و دارای پوشه های image و styelsheet و template است، اما گاهی ممکن است پوشه های دیگری نیز در این پوشه موجود باشد.

اگر در فایل دانلودی شما فقط پوشه قالب شامل پوشه های ذکر شده موجود باشد، کافی است که پوشه قالب را به مسیر catalog/view/theme انتقال دهید، سپس از طریق مدیریت اپن کارت >> سیستم >> تنظیمات >> ویرایش فروشگاه پیش فرض >> در تب فروشگاه می توانید قالب پیش فرض اپن کارت را انتخاب نمایید و با کلیک روی دکمه ذخیره، تنظیمات را ذخیره نمایید، با مشاهده فروشگاه و رفرش صفحه فروشگاه، قالب انتخاب شده قابل مشاهده می باشد.

توضیحات قبل برای حالت پیش فرض بود، اما گاهی قالب داخل پوشه های catalog/view/theme است، پس فقط کافی است که قالب را در روت از حلت فشرده خارج کنید، گاهی مواقع هم قالب بدلیل داشتن فایل ها و افزونه های اضافی غیر از پوشه catalog پوشه هایی مثل admin و image و vqmod و system را نیز دارد، در این حالت هم کافی است که کل این پوشه ها به روت اپن کارت منتقل شوند و بعد از تغییر قالب از تنظیمات فروشگاه نیاز است که ماژول های همراه آن نیز نصب شوند.

 

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر