محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

فرزوان

بررسی امکان راه اندازی پاساژ اینترنتی یا مولتی شاپ

2 ارسال در این موضوع

با سلام

در حال حاضر در صورتیکه بخواهیم یک پاساژ اینترنتی یا مولتی شاپ با آخرین امکانات و قدرت جدیدترین ورژن اپن کارت تهیه کنیم که بتوانیم با آن به هر درخواست کننده یک فروشگاه با امکانات کامل مثل انتخاب قالب اختصاصی و مدیریت کامل بر روی  محصولات و میزان خرید و فروش و غیره را بدهیم با استفاده از اپن کارت می‌توانیم اینکار را بکنیم؟

اگر بله نیاز به چه امکاناتی هست؟ قالب خاص؟ مازول خاص؟ و یا ... ؟

و اینکه اسم این قالب‌‌ها یا ماژول‌ها چیست و لینک تهیه آنها چیست؟

با تشکر از  جواب شما.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مشخص است که این امکان وجود دارد، همین طور که همین الان هم اپن کارت قابلیت multi store را دارد (البته این قابلیت به صورت پیش فرض نقص هایی دارد!)، اگر هرنوع امکانات مرتبط برای این کار می خواهید می توانید در سایت اصلی کلماتی مثل multi store را جستجو کنید تا افزونه های تجاری برای این کار را ببینید.

در مورد تغییرات و افزونه های تجاری برای اپن کارت که به صورت یک پاساژ کار کند، هم می توانید از چند افزونه تجاری که نیاز شما را برآوره می کنند استفاده کنید، هم اینکه هزینه کنید این موارد برایتان نوشته شود تا کاملا به دلخواه شما باشد.

در مورد قالب چون می خواهید چندین قالب را هم زمان روی این سیستم استفاده کنید پیشنهاد می کنم برای این سیستمی که می خواهید چند قالب اختصاصی طراحی کنید یا از قالب هایی استفاده کنید که بدانید باهم تداخلی ندارند (چون اکثر قالبها را بدلیل تداخل ماژول هایشان نمی شود باهم استفاده کرد!)

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر