محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

mirani

امکان فروش فایل به صورت انلاین

2 ارسال در این موضوع

با سلام

من تازه میخوام یه فروشگاه راه اندازی کنم. محصولات ما به دو صورت هستش برخی از محصولاتمون کالای حقیقی هستش و یه تعداد هم محصولات دیجیتال داریم مثل فایل های آموزشی که میخوام بعد از پرداخت وجه امکان دانلودش برای کاربر فراهم بشه میخواستم بدونم با اپن کارت امکان فروش بدین شکل رو میتونم داشته باشم یا نه؟

ممنون میشم از اینکه راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

برای فروش فایل به صورت آنلاین کار زیادی نیاز به انجام نیست و البته این قابلیت در پیش فرض اپن کارت وجود دارد، برای این کار باید :

به قسمت "مدیریت >> کاتالوگ >> دانلود ها" بروید و فایل مورد نظرتان را اضافه کنید، بعد از آن فایل دانلود اضافه شده که در لیست همین صفحه قابل مشاهده است توی فرم "مدیریت >> کاتالوگ >> محصولات" در فرم ویرایش / افزودن محصول و در تب "لینک ها" در قسمت دانلود ها نمایش داده می شوند، کافیه که فایل های هر محصول را این طوری انتخاب کنید و ذخیره کنید، البته در "تب دوم" یک قسمت برای فعال / غیرفعال بودن روش حمل و نقل وجود دارد، که برای محصولات دانلودی روی "خیر" بگذارید، خب همین موارد برای محصول دانلودی کافی هست.

تنظیمات دیگری که باید انجام دهید این است که وضعیت "روش پرداختی" که می خواهید پرداخت با آن انجام شود را روی "کامل شده" بگذارید، دیگر کار خاصی نیاز نیست و مشتری پس از پرداخت آنلاین می تواند فایل را دانلود کند.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر