محتوا: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
پس زمینه: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
الگو: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
به پشتیبانی اپن کارت فارسی خوش آمدید

بازدیدکننده گرامی به انجمن اپن کارت فارسی خوش آمدید،

برای دانلود اپن کارت فارسی و افزونه های منتشر شده به وب سایت ما مراجعه نمایید و برای استفاده از امکانات انجمن پشتیبانی اپن کارت فارسی ثبت نام نمایید.

senator137

محدودیت در نوشتن توضیحات

2 ارسال در این موضوع

سلام

من از opencart ورژن 2.0.3 استفاده میکنم

برای محصولم میخوام توضیحات بنویسم . نمیزاره بیشتر از 7 . 9 خط بنویسم . یا توی قوانین سایتم میخوام ، قوانین بزارم ، بیشتر از چند خط نمیزاره ، چیکار میشه کرد ؟

خواهش میکنم کمک کنید . اگه کسی میدونه

0

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

بررسی شد، چنین محدودیتی از طرف اپن کارت وجود ندارد، نوع فیلد توضیحات برای محصول و توضیحات اطلاعات از نوع text می باشد و نوع text محدودیتی در تعداد کاراکتر ندارد.

احتمالا محدودیت از طرف دیتابیس یا سرور هاست شما می باشد که اجازه کاراکترهای بیشتر را نمی دهد! برای حل مشکل به پشتیبانی هاست مراجعه کنید، اگر پاسخگو نبودند می توانید از طریق راه حل زیر اندازه این فیلد را بزرگتر نمایید.

راه حل : کافی است به PhpMyAdmin هاست خود مراجعه نمایید و وارد دیتابیس شوید و وارد جدول های oc_information_description و oc_product_description شوید، از طریق تب Structure شما می توانید ساختار آن جدول را مشاهده نمایید، در ردیف description مشاهده می کنید که نوع فیلد text می باشد، در همان ردیف یک گزینه Change وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید نوع فیلد را تغییر دهید، پس از باز شدن پنجره تغییر، کافیه از منوی Type به جای گزینه TEXT گزینه LONGTEXT را انتخاب نمایید.

2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم