• نوشته ها
    16
  • نظرات
    7
  • نمایش ها
    5,090

درباره این وبلاگ

در این بخش اخبار و اطلاعیه ها قرار می گیرند.

مطالب در این وبلاگ

 

نسخه 3.0.2.0 اپن کارت فارسی منتشر شد

با سلام به کاربران گرامی اپن کارت فارسی   هم اکنون نسخه 3.0.2.0 اپن کارت فارسی منتشر شد، این نسخه را می توانید از اینجا دانلود نمایید. لیست تغییرات و راهنمای نصب و بروزرسانی به این نسخه را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.  

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.2.0 انگلیسی منتشر شد

با سلام به کاربران گرامی پس از 6 روز از انتشار نسخه 3.0.1.3 (بتا)، امروز نسخه 3.0.2.0 منتتشر شد. این نسخه را می توانید با مراجعه به وب سایت اصلی اپن کارت از این لینک دانلود نمایید. با توجه به اینکه همچنان پایدار بودن نسخه منتشر شده مشخص نیست، در صورتی که تاهفته آینده نسخه جدیدی منتشر نشود، آخرین نسخه موجود از طریق این انجمن فارسی و منتشر می شود.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.1.3 بتا انگلیسی منتشر شد

امروز نسخه 3.0.1.3 بتا اپن کارت انگلیسی منتشر شد. این نسخه را می توانید از اینجا دانلود نمایید. به نظر می آید نسخه 3 اپن کارت هنوز دارای باگ ها و مشکلات فراوانی هست، به همین دلیل این چند وقت، تقریبا هر هفته یک نسخه جدید داشته ایم، باید تا انتشار یک نسخه پایدار رسمی صبر کنیم، چون نسخه های منتشر شده فعلی بدلیل پایدار نبودن هیچکدام برای استفاده در فروشگاه آنلاین مناسب نمی باشند.  

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.1.2 انگلیسی منتشر شد

با سلام به کاربران اپن کارت فارسی دیروز نسخه 3.0.1.2 اپن کارت انگلیسی منتشر شد. این نسخه را مانند سایر نسخه های قبلی می توانید از اینجا دانلود نمایید. مجددا برای انتشار اپن کارت فارسی نسخه 3.0.1.2 مانند سایر نسخه های قبلی باید چند روزی صبر کنیم، در صورتی که مانند سایر نسخه های قبلی (3.0.0.0 و 3.0.0.1 و 3.0.1.1) در این نسخه مشکلی وجود نداشته باشد و نسخه بعدی منتشر نشود، در چند روز آینده نسخه فارسی و شمسی شده این نسخه منتشر می شود.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.1.0 و 3.0.1.1 انگلیسی منتشر شد

با سلام به کاربران اپن کارت فارسی دیروز بالاخره بعد از مدتی نسخه 3.0.1.0 انگلیسی منتشر شد، البته با فاصله زمانی کمی نسخه 3.0.1.1 نیز منتشر شد. جدیدترین نسخه انگلیسی اپن کارت را می توانید از اینجا دانلود نمایید. در صورتی که تا چند روز آینده نسخه جدیدی منتشر نشود، سعی می کنیم نسخه فارسی و شمسی شده آن را آماده و تا چند روز آینده منتشر کنیم.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.0.1 بتا انگلیسی منتشر شد

با توجه به گزارش و دیده شدن چندین مشکل در نسخه 3.0.0.0 ، نسخه جدیدی در راه است که در آن این مشکلات حل می شود. البته فعلا نسخه بتا انگلیسی منتشر شده است که برای استفاده در فروشگاه مناسب نیست و فقط جهت تست قابل استفاده می باشد. این نسخه را می توانید از اینجا دانلود نمایید. به محض انتشار نسخه رسمی، ما نیز سعی می کنیم با حداقل فاصله زمانی نسخه شمسی و فارسی آن را منتشر نماییم.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.0.0 اپن کارت فارسی آماده شد

با سلام به کاربران اپن کارت فارسی اپن کارت فارسی نسخه 3.0.0.0 آماده شد، اما با توجه به مشکلاتی که این در این نسخه وجود داشت، 2 روز پس از انتشار نسخه 3.0.0.0 انگلیسی نسخه 3.0.0.1 بتا منتشر شد، به همین دلیل پس از اطلاع از مشکلات این نسخه، نسخه فارسی و شمسی شده آماده شده فعلی از دسترس خارج شد، تا کاربران به اشتباه نسخه را استفاده نکنند و بعد از انتشار یک نسخه پایدار رسمی، مجددا نسخه در دسترس همگان قرار می گیرد.  

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3.0.0.0 انگلیسی منتشر شد

با سلام به کاربران گرامی اپن کارت فارسی امروز نسخه 3.0.0.0 انگلیسی منتشر شد، این نسخه را می توانید از اینجا دانلود نمایید. سعی می شود تا هفته آینده نسخه فارسی و شمسی آن نیز تهیه و منتشر شود.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 3 اپن کارت در راه است

با سلام   چند وقتی است که نسخه 3.0.0.0 بتا اپن کارت انگلیسی منتشر شده است، البته این نسخه هنوز نقص ها و مشکلاتی دارد و برای فروشگاه قابل استفاده نیست! برای تست این نسخه را می توانید آن را از این لینک دانلود نمایید. از تغییرات مهم این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد : ترکیب بخش حساب کاربری مشتریان و بخش بازاریابی افزوده شدن بخش ویرایشگر قالب افزوده شدن بخش ویراشگر زبان (البته این بخش هنوز در نسخه بتا کار نمی کند) تغییر کلی فایل های قالب از حالت

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 2.3.0.2 به زودی منتشر می شود

با سلام به کاربران اپن کارت فارسی دیروز 12 مرداد 1395 اپن کارت 2.3.0.2 انگلیسی منتشر شد، متاسفانه چند هفته ای است که بدلیل مشغله زیاد امکان انتشار نسخه فارسی وجود نداشته، سعی می کنیم تا آخر این هفته نسخه فارسی و شمسی شده آن را منتشر کنیم.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 2.3 بتا برای تست منتشر شد

طبق آخرین اخبار موجود در خبرنامه وب سایت اصلی اپن کارت، هم اکنون نسخه 2.3.0.0 بتا برای تست در گیت هاب موجود است. که بعد از تست های نهایی و بعد از انتشار رسمی، توسط این وب سایت نیز نسخه فارسی و شمسی آن منتشر می شود. توجه داشته باشید که نسخه بتا برای استفاده در فروشگاه آنلاین مناسب نیست!

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 2.2.0.0 اپن کارت فارسی منتشر شد

با سلام به کاربران گرامی اپن کارت فارسی بالاخره تمامی بخش های اپن کارت نسخه 2.2.0.0 بررسی و چند مشکل موجود در هسته انگلیسی رفع شد، نسخه شمسی و فارسی شده 2.2.0.0 منتشر شد، هم اکنون می توانید فایل این نسخه را از اینجا دانلود نمایید.

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 2.2 بزودی منتشر می شود

با سلام به کاربران گرامی اپن کارت فارسی امروز 12 اسفند 94 نسخه 2.2 اپن کارت انگلیسی منتشر شد، سعی می شود هفته آینده نسخه فارسی و شمسی شده آن منتشر شود.  

opencartfarsi

opencartfarsi

 

نسخه 2.2 اپن کارت در راه است

طبق آخرین اطلاعیه موجود در خبرنامه وب سایت اصلی اپن کارت، هم اکنون نسخه 2.2.0.0 آلفا برای تست در گیت هاب موجود است. که بعد از تست های نهایی بعد از انتشار رسمی، توسط این وب سایت نیز نسخه فارسی و شمسی آن منتشر می شود.   همچنین نسخه 2.1.0.2 اپن کارت نیز موجود است، که طبق توضیحاتی که قبلا ذکر شده است، بدلیل اینکه مشکلات موجود در هسته انگلیسی نسخه 2.1.0.1 در نسخه فارسی شده رفع شده است، نیازی به بروزرسانی از 2.1.0.1 به 2.1.0.2 نیست.  

opencartfarsi

opencartfarsi

 

راه اندازی سیستم جدید سایت

با سلام و درود به کاربران اپن کارت فارسی به وب سایت جدید اپن کارت فارسی دات کام خوش آمدید، در این وب سایت سعی کرده ایم نسخه های پایدار و نسخه های جدید اپن کارت که توسط تیم خودمان بومی و شمسی سازی شده است را برای کاربران قرار دهیم، همچنین سعی شده است در پکیج ها ماژول های پرداخت موجود و یک سری ماژول پیش فرض پرکاربرد را اضافه کنیم که پکیج اپن کارت به صورت پیش فرض تا حدی بیشتری نیازهای شما را برآورده کند. سعی می کنیم به همین روند ادامه دهیم و نسخه های بعدی را به همین صورت در آینده در

opencartfarsi

opencartfarsi