• نوشته ها
    16
  • نظرات
    7
  • نمایش ها
    4,334

نسخه 2.2 بزودی منتشر می شود

opencartfarsi

1,628 نمایش ها

با سلام به کاربران گرامی اپن کارت فارسی

امروز 12 اسفند 94 نسخه 2.2 اپن کارت انگلیسی منتشر شد، سعی می شود هفته آینده نسخه فارسی و شمسی شده آن منتشر شود.

 6 نظرات


Recommended Comments

با سلام

هنوز تست نکردم ولی احتمال دارد برطرف نشده باشد! البته این مشکل بیشتر منطقی است تا خطای کدنویسی، همان طور که در تمام نسخه های اپن کارت این جریان وجود دارد.

به اشتراک گذاشتن این نظر


لینک به نظر

فاتحه اپن کارت دیگه با این نسخه خونده شد. چون تغییرات بسیار مزخرفی در هسته داده شده که همگونی با نسخه های قبلی خود حتی 2.1.0.2 هم  چه برسه به 1.5 نداره و تغییرات دادن روی اون به زحمتش نمی ارزه و آپدیت به این نسخه اصلا مقدور نیست.

به اشتراک گذاشتن این نظر


لینک به نظر

این طور تغییرات همیشه امکان اتفاق افتادنشان وجود دارد، تنها تغییر بزرگ در این نسخه تغییرنام پوشه زبان ها و نحوه فراخوانی فایل خروجی است که نیازمند این است که ماژول های قبلی برای این نسخه آبدیت شوند، سایر تغییرات که همیشه وجود دارند.

به نظر من تغییرات خیلی خوبی توی اپن کارت داده شده و سیستم هسته اپن کارت خیلی بهتر شده است.

به اشتراک گذاشتن این نظر


لینک به نظر

مشکل در ایجاد سایت جدید نیست در ارتقا هست که اگه قالبی داشتید یا ماژولی باید کلی تغییرات بدید. از نسخه 2.0.3.1 منتظر شدیم که ببینیم کی تغییرات پایدارتر میشه که فعلا نشده و تغییرات روی نسخه های جدیدتر حالت مرتبتر اما متنوع تر پیدا کرده . مثلا فروشگاهی با بیش از 300 مشتری و 1800 کالا  و استفاده از قالب PAV  بهم ریختگی پیدا میکنه که دیتابیس رو هم شامل میشه. مثلا json_decode

کلی دردسر درست میکنه در تبدیل از ورژن قدیمی به جدید.

به اشتراک گذاشتن این نظر


لینک به نظر

خب ماژول های رایگان سایر نسخه ها روی این نسخه کار نمی کنند، این کاملا طبیعی است که قالب یا ماژول های تجاری کار نکنند! جای بحث این موارد اینجا نیست! اگر برای هر مورد تجاری هزینه کرده باشید فروشنده این موارد باید پاسخگو باشد تا برای شما امکان آبدیت وجود داشته باشد.

به اشتراک گذاشتن این نظر


لینک به نظر