opencartfarsi

قوانین کلی اپن کارت فارسی

Recommended Posts

کاربران گرامی اپن کارت فارسی

 

تشکر از شما جهت مشاهده و فعالیت در اپن کارت فارسی

به لحاظ حفظ قانون  و مشخص كردن اهداف همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم ،و کاربران می بایست به قوانین احترام و عمل نمایند، در غیر این صورت مسئولین اپن کارت فارسی این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند .

لطفا قبل از شروع هر فعالیتی در انجمن اطلاعات پروفایل کاربری مخصوصا آدرس فروشگاه اپن کارت خود و نسخه اپن کارت مورد استفاده در فروشگاهتان را تکمیل فرمایید، با انجام این کار پشتیبانی کامل از شما در انجمن ها انجام می شود.

 

اهداف اين سايت : هدف از راه اندازی اين انجمن صرفا كمك و حل مشكلات كاربران در زمينه سیستم فروشگاه ساز اپن کارت فارسی، افزونه های مربوط به اپن کارت و فراهم آوردن محیطی جهت رشد آگاهی عمومی است.

 

قانون کلی : این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است . با توجه به اهداف سایت، هرگونه فعالیت سیاسی ، مذهبی و مسایلی که با قوانین کشور و انجمن متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

 

قانون 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی ایشان به انجمنها قطع خواهد شد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.

 

قانون 2) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد، در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

 

قانون 3) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

 

قانون 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

 

قانون 5) از کپی و ارسال مطالب سایت های دیگر در انجمن جدا خودداری کنید .

تبصره: _ حتماً با ذکر منبع _ در مواردی که کاربری سوالی پرسیده باشید و جواب آن در سایت های دیگر به طور کامل بیان شده باشد / در مواردی که مطلب مهم و جالبی باشد و دانستن آن برای یک وبمستر نیاز باشد . در مورد بخش دوم تبصره : از ارسال های پشت سر هم جدا خود داری کنید .

 

قانون شماره 6) قوانين امضا: انجام تبلیغ در امضای کاربر ممنوع می باشد و  در صورت انجام تبلیغ، امضای کاربر غیر فعال خواهد شد.

تبصره: تنها مدیران انجمن از این قانون معاف هستند البته به شرطی که از تصاویر بزرگ و خارج از شان انجمن ( تبلیغی که ظاهر و شخصیت انجمن را زیر سوال ببرد) استفاده نشود.

 

قانون شماره 7 ) لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

 

قانون شماره 8) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید، بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

تبصره 1 : قبل از ایجاد تاپیک یا ارسال هرگونه پست در انجمن باید پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید و آدرس فروشگاه اپن کارتی خود و نسخه آن را ثبت کنید.

تبصره 2 : در صورتی که با افزونه خاصی مشکل دارید باید در تاپیک مذکور لینک افزونه مورد نظر در وب سایت اصلی اپن کارت را بدهید تا امکان بررسی و پیگیری مشکل شما وجود داشته باشد.

تبصره 3 : هنگامی که بدلیل وجود مشکل با هسته اپن کارت یا هرگونه افزونه دیگر نیاز به بررسی کدهای شما باشد، باید دسترسی های لازم را به کاربر مدیریت پاسخگو تاپیک بدهید تا امکان پیگیری و بررسی مشکلتان به صورت کامل وجود داشته باشد.

 

قانون شماره 9) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید، این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد، لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

 

قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و يا تبليغات تجاری پرهيز كنيد، در صورتی كه ارسال های مذكور مربوط به تبليغات تجاری باشند توسط مديران حذف خواهند شد.

 

قانون شماره 11) در صورتی که سوال یا مشکل شما در رابطه با افزونه های تجاری یا قالب های تجاری اپن کارت است، انجمن مسئولیتی در رابطه با پاسخگویی به آنها ندارد، برای پشتیبانی موارد تجاری باید با فروشنده آن تماس بگیرید، لطفا از هرگونه ارسالی در این رابطه در انجمن خودداری نمایید.

تبصره : در صورتی که نیاز به پشتیبانی تجاری دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه ما و خرید بسته پشتیبانی تجاری دلخواهتان از این امکان برخوردار شوید.

 

قانون شماره 12) مسئوليت تمامی فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدی در زمينه سالم بودن آنها، ويروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايی كه كار ويروس يابی و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

 

قانون شماره 13 ) تغيير نام كاربری فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران ارشد سايت پيغام خصوصی ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربری قبلی ، نام كاربری جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد.

 

قانون شماره 14 ) جهت تشكر از مطالب ارائه شده در يك تاپيك و يا تاييد حرفهای نويسنده آن تاپيك به جای ارسال يك تاپيك جديد و پاسخ به آن تاپيك (كه فقط هدفتان تشكر و يا تاييد مطالب آن تاپيك است) از دکمه تشكر(پسندیدم) و یا امتیازدهی كه در  هر تاپيك وجود دارد استفاده كنيد.

 

قانون شماره 15 ) نگهداری کپی رایت اپن کارت فارسی دات کام نشان دهنده شخصیت شما و احترام به حقوق اپن کارت فارسی است، هرگونه ویرایش یا برداشتن کپی رایت باید با اجازه موسس انجمن صورت بگیرید.

تبصره :

- گروه اپن کارت فارسی بابت انتشار هر نسخه فارسی و شمسی شده وقت زیادی صرف می کند، به همین دلیل شرعا هیچ گونه رضایتی از حذف کپی رایت اپن کارت فارسی نداریم، کاربرانی که کپی رایت اپن کارت فارسی را بدون اجازه حذف کنند در صورت نیاز به پشتیبانی، هیچ گونه پشتیبانی برایشان نخواهیم داشت.

 

قانون شماره 16 ) این انجمن با هیچ انجمن دیگری نه خصومتی دارد و نه دشمنی. از دید ما تمامی فعالان در عرصه وب زحمت میکشند که یک دهم زحمات آن ها هم جبران نمیشود لذا با هرگونه توهین، بدگویی ، انتقاد از انجمن های مشابه و یا مدیران سایت های مشابه دیگر شدیدا برخورد خواهد شد.

تبصره :

- اخیرا مشاهده شده برخی انجمن ها و وب سایت ها از نسخه های اپن کارت منتشر شده این انجمن بدون اجازه کپی برداری می کنند و به نام خودشان منتشر می کنند، اپن کارت فارسی شرعا هیچ رضایتی از این موضوع نداشته و به کاربران توصیه می شود از این نسخه ها استفاده نکنند، در غیر این صورت هیچ پاسخگویی در قبال مشکلات به این کاربران نخواهیم داشت.

 

قانون شماره 17 ) سعی خواهد شد تا به ارسال های شما در اسرع وقت پاسخ داده شود اما در صورت عدم دریافت پاسخ هیچ مسئولیتی متوجه انجمن نمی باشد.

 

قانون شماره 18 ) کاربران انجمن اپن کارت فارسی در صورت تمایل در به اشتراک گذاری افزونه یا قالب بومی شده، فایل ها را باید فقط از طریق وب سایت ما درج کنند، بعد در صورت نیاز می توانند تاپیکی برای افزونه مربوطه در اینجا نیز ایجاد کنند.

تبصره :

- كاربران عزيز لطفا مشكلات سايت را در بخش نظرات و پيشنهادات مطرح كنيد و يا به مديران فنی سايت از طريق پيغام خصوصی اطلاع دهيد.

 

- در صورت نداشتن فعالیت مفید و یا حضور در سایت نام کاربری شما به عنوان کاربر غیر فعال شناخته خواهد شد که شرایط آن بدین شرح است :

1- کاربر هیچ ارسالی در انجمنها نداشته باشد.

2- کاربر حداقل 2 سال از تاریخ آخرین فعالیتش گذشته باشد.

3 - کاربر حداقل یک سال از تاریخ آخرین ورودش به انجمنها گذشته باشد.

در این حالات نام کاربری شما به عنوان غیر فعال شناخته خواهد شد.

 

قانون كپی : در صورتی كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايی كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايی ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم برای اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

 

قانون استفاده از فروشگاه ساز اپن کارت : اخیرا فعالیت هایی از فروشگاه های متخلف دیده شده است، تیم اپن کارت فارسی همواره کاربران را به رعایت قوانین کشور عزیزمان ایران دعوت می کند و اعلام می کند مسئولیتی در قبال نحوه استفاده از این سیستم فروشگاه ساز ندارد و در صورت استفاده غیرمجاز از این سیستم، تمامی مسئولیت آن بر عهده مالک و مدیر فروشگاه مربوطه می باشد.

 

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.

به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما

 

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.