فرزوان

بررسی امکان راه اندازی پاساژ اینترنتی یا مولتی شاپ

Recommended Posts

با سلام

در حال حاضر در صورتیکه بخواهیم یک پاساژ اینترنتی یا مولتی شاپ با آخرین امکانات و قدرت جدیدترین ورژن اپن کارت تهیه کنیم که بتوانیم با آن به هر درخواست کننده یک فروشگاه با امکانات کامل مثل انتخاب قالب اختصاصی و مدیریت کامل بر روی  محصولات و میزان خرید و فروش و غیره را بدهیم با استفاده از اپن کارت می‌توانیم اینکار را بکنیم؟

اگر بله نیاز به چه امکاناتی هست؟ قالب خاص؟ مازول خاص؟ و یا ... ؟

و اینکه اسم این قالب‌‌ها یا ماژول‌ها چیست و لینک تهیه آنها چیست؟

با تشکر از  جواب شما.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

مشخص است که این امکان وجود دارد، همین طور که همین الان هم اپن کارت قابلیت multi store را دارد (البته این قابلیت به صورت پیش فرض نقص هایی دارد!)، اگر هرنوع امکانات مرتبط برای این کار می خواهید می توانید در سایت اصلی کلماتی مثل multi store را جستجو کنید تا افزونه های تجاری برای این کار را ببینید.

در مورد تغییرات و افزونه های تجاری برای اپن کارت که به صورت یک پاساژ کار کند، هم می توانید از چند افزونه تجاری که نیاز شما را برآوره می کنند استفاده کنید، هم اینکه هزینه کنید این موارد برایتان نوشته شود تا کاملا به دلخواه شما باشد.

در مورد قالب چون می خواهید چندین قالب را هم زمان روی این سیستم استفاده کنید پیشنهاد می کنم برای این سیستمی که می خواهید چند قالب اختصاصی طراحی کنید یا از قالب هایی استفاده کنید که بدانید باهم تداخلی ندارند (چون اکثر قالبها را بدلیل تداخل ماژول هایشان نمی شود باهم استفاده کرد!)

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر