mirani

امکان فروش فایل به صورت انلاین

Recommended Posts

با سلام

من تازه میخوام یه فروشگاه راه اندازی کنم. محصولات ما به دو صورت هستش برخی از محصولاتمون کالای حقیقی هستش و یه تعداد هم محصولات دیجیتال داریم مثل فایل های آموزشی که میخوام بعد از پرداخت وجه امکان دانلودش برای کاربر فراهم بشه میخواستم بدونم با اپن کارت امکان فروش بدین شکل رو میتونم داشته باشم یا نه؟

ممنون میشم از اینکه راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

برای فروش فایل به صورت آنلاین کار زیادی نیاز به انجام نیست و البته این قابلیت در پیش فرض اپن کارت وجود دارد، برای این کار باید :

به قسمت "مدیریت >> کاتالوگ >> دانلود ها" بروید و فایل مورد نظرتان را اضافه کنید، بعد از آن فایل دانلود اضافه شده که در لیست همین صفحه قابل مشاهده است توی فرم "مدیریت >> کاتالوگ >> محصولات" در فرم ویرایش / افزودن محصول و در تب "لینک ها" در قسمت دانلود ها نمایش داده می شوند، کافیه که فایل های هر محصول را این طوری انتخاب کنید و ذخیره کنید، البته در "تب دوم" یک قسمت برای فعال / غیرفعال بودن روش حمل و نقل وجود دارد، که برای محصولات دانلودی روی "خیر" بگذارید، خب همین موارد برای محصول دانلودی کافی هست.

تنظیمات دیگری که باید انجام دهید این است که وضعیت "روش پرداختی" که می خواهید پرداخت با آن انجام شود را روی "کامل شده" بگذارید، دیگر کار خاصی نیاز نیست و مشتری پس از پرداخت آنلاین می تواند فایل را دانلود کند.

  • امتیاز دادن 2

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر